Hledáme paní učitelku do školky
15.10.2019
Od cca prosince 2019 HLEDÁME PANÍ UČITELKU do Waldorfské mateřské školy na Praze 6, na plný pracovní úvazek, 31 hodin týdně přímé práce s dětmi / po dohodě možný zkrácený úvazek. Platové...

Waldorfská "školka" pro menší děti
20.07.2019
Milí rodiče, pro školní rok 2019/2020 zbývá v Klubu pro děti (bez přítomnosti rodičů) Sedmikráska , který funguje již třetím rokem v prostorách Klubíku ve WMŠ Dusíkova, ještě několik volných...

Další aktuality...

Vítejte na webu WMŠ

Waldorfská "školka" pro menší děti


20.07.2019

Milí rodiče,

pro školní rok 2019/2020 zbývá v Klubu pro děti (bez přítomnosti rodičů) Sedmikráska, který funguje již třetím rokem v prostorách Klubíku ve WMŠ Dusíkova, ještě několik volných míst.

Klub Sedmikráska probíhá ve středu a ve čtvrtek dopoledne s programem v podstatě totožným jako ve školce. Je zaměřený na menší děti od cca 2-2,5 let (dle zralosti) do 4,5 roku a o skupinku devíti dětí se nepřetržitě starají dvě paní učitelky. Malá skupina nám umožňuje více individualizovanou péči o děti této věkové kategorie. Dobu venku trávíme buď v prostorách školkové zahrady nebo se vydáváme na „výpravy“ na hřiště nebo do Markéty. Pracujeme s dětmi samozřejmě na základě principů waldorfské pedagogiky.

Více informací můžete naleznout na stránkách školky :

https://www.wmsdusikova.cz/index.php?page=sedmikr%C3%A1ska

 

Pokud byste měli od docházku zájem, tak se prosím ozvěte na telefonní číslo 732 878 214 (Jitka Krejčí). Pokud bych nebyla dostupná, tak se během několika dní ozvu zpět. Emailová adresa jhrek@centrum.cz funguje během prázdnin bohužel s prodlevami týdne/týdnů.

 

Děkuji a přeji krásný prázdninový čas (a těm, co se to netýká, se omlouvám za spam)

Jitka Krejčí